Email

tl@tl.bialowieza.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.30-15.30

IX Puchar Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Białymstoku w Leśnej Topografii został zorganizowany przez Nadleśnictwo Supraśl w sercu Puszczy Knyszyńskiej 10 października 2019 r. Zawody były znakomicie przygotowane i przeprowadzone, brakowało jedynie pogodnego nieba. Wszyscy zawodnicy naszej szkoły pokonali trasę potwierdzając swoją obecność na każdym punkcie kontrolnym.
          II miejsce w rywalizacji zespołowej w kategorii Szkoły i Uczelnie wśród sześciu zespołów zajęła drużyna w składzie: Michał Borkowski, Szymon Półjanowski, Aleksandra Świć.
W zawodach szkołę reprezentowali również: Jakub Daniłowicz, Weronika Michalska, Anna Milewska, Bartosz Raczkowski, Katarzyna Ziętek, Anetta Świć, Bartosz Nowosadko.