Dokument zawiera listy zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do 4 i 5 -letniego technikum leśnego w pierwszym etapie rekrutacji.
Listy są ułożone w kolejności alfabetycznej.
INFORMACA DLA ZAKWALIFIKOWANYCH:
Zgodnie z harmonogramem rekrutacji do 10 lipca 2019 r, do godz. 16:00, kandydaci powinni dostarczyć do sekretariatu szkoły oryginalne dokumenty, oraz zaświadczenie lekarza medycyny pracy.
INFORMACA DLA NIEZAKWALIFIKOWANYCH:
W przypadku rezygnacji lub niedostarczenia odpowiednich dokumentów przez kandydatów zakwalifikowanych, kandydaci z listy niezakwalifikowanych będą przyjmowani zgodnie z kolejnością według sumy punktów.
Lista kandydatów zakwalifikowanych do 1 klasy 5 – letniego technikum leśnego (po szkole podstawowej) w pierwszym etapie rekrutacji
1 | Bełbot Franciszek |
2 | Bielec Gabriel |
3 | Bosek Szymon |
4 | Bućko Jakub |
5 | Burał Arkadiusz Andrzej |
6 | Citko Jakub |
7 | Czarniecki Filip Andrzej |
8 | Ćwik Jacek Krzysztof |
9 | Dąbrowska Nadja |
10 | Dobosz Kacper |
11 | Durka Bartosz |
12 | Kulesza Krzysztof |
13 | Leśniewski Gniewomir |
14 | Markowski Kacper |
15 | Mazewski Mikołaj |
16 | Paluszak Zofia Władysława |
17 | Paszkiewicz Dominik |
18 | Prusek Karol Marian |
19 | Rosiński Artur |
20 | Sadowski Michał |
21 | Samociuk Jakub |
22 | Sidoruk Bartosz |
23 | Sienkiewicz Jan Józef |
24 | Stolpe Jakub |
25 | Sylwesiuk Gabriela Katarzyna |
26 | Szlaużys Filip |
27 | Szpakowicz Monika |
28 | Szymański Wojciech |
29 | Świtecki Filip |
30 | Wieczorek Igor |
31 | Wołczuk Wojciech |
32 | Zakrzewski Mateusz |
Lista kandydatów niezakwalifikowanych do 1 klasy 5 – letniego technikum leśnego (po szkole podstawowej) w pierwszym etapie rekrutacji
1 | Baszun-Kostecka Oliwia |
2 | Bogacka Nikola Teresa |
3 | Bogucki Eryk |
4 | Brylewska Amelia |
5 | Chudzicki Olivier Dariusz |
6 | Gawryluk Andrzej |
7 | Kosz Jakub |
8 | Kowalski Bartosz |
9 | Kubryń Damian |
10 | Malej Gabriel Kacper |
11 | Malinowski Michał |
12 | Michnowska Roksana |
13 | Myśliński Łukasz |
14 | Myśliński Paweł |
15 | Niewiński Mateusz Jan |
16 | Saczuk Jan |
17 | Staniszewska Kinga |
18 | Troć Sebastian |
19 | Zabrocki Szymon |
20 | Żachowska Martyna |
Lista kandydatów zakwalifikowanych do 1 klasy 4 – letniego technikum leśnego (po gimnazjum) w pierwszym etapie rekrutacji
1 | Barejko Jerzy Emil |
2 | Bocheńska Patrycja |
3 | Broś Karolina |
4 | Charkiewicz Oliwia |
5 | Dworakowska Weronika |
6 | Dzimitrowicz Jakub |
7 | Gadomski Jakub |
8 | Grądzka Natalia |
9 | Gumiężny Kacper |
10 | Kierkowicz Kinga |
11 | Konopka Karol |
12 | Konus Natalia |
13 | Leonowicz Sebastian |
14 | Łaguna Krzysztof |
15 | Łopata Hubert Piotr |
16 | Mackiewicz Jan Ignacy |
17 | Małmyszko Mikołaj |
18 | Masalski Michał |
19 | Mróz Kamil |
20 | Nawrocki Jakub |
21 | Olszewska Justyna |
22 | Paczuska Wiktoria |
23 | Petkowicz Zuzanna |
24 | Puławska Monika |
25 | Rogowska Patrycja |
26 | Sałęga Maciej |
27 | Siemieniaka Jan Michał |
28 | Stankiewicz Kamila |
29 | Suchoicki Wojciech |
30 | Szeremeta Kamil |
31 | Szpakowicz Oliwia |
32 | Tarasiewicz Krzysztof |
33 | Wąchol Kacper |
Lista kandydatów niezakwalifikowanych do 1 klasy 4 – letniego technikum leśnego (po gimnazjum) w pierwszym etapie rekrutacji
1 | Borowik Małgorzata |
2 | Cimoch Karol |
3 | Dmochowska Kornelia |
4 | Dyga Jakub |
5 | Dzieża Jakub |
6 | Gierej Kacper |
7 | Kapicki Norbert |
8 | Karpiński Hubert |
9 | Komenda Julia |
10 | Majewski Damian |
11 | Mazur Daniel Adrian |
12 | Milewska Weronika |
13 | Nasiadko Kamil |
14 | Niedźwiecka Karolina |
15 | Olchowski Gabriel |
16 | Parafinowicz Kacper |
17 | Przeżdziecki Michał |
18 | Ratajczyk Dominik Piotr |
19 | Ratyńska Klaudia |
20 | Sienkiewicz Aleksandra |
21 | Sikorska Małgorzata Maria |
22 | Skuliniec Dawid |
23 | Stańczak Jakub |
24 | Sudorowska Julia |
25 | Surmasiewicz Karolina |
26 | Wasilczyk Mikołaj |
27 | Wtorkowski Jakub |
28 | Wtorkowski Jan |
29 | Zalewska Urszula |