Mistrzostwa Polski Szkół Leśnych Ministra Środowiska w Piłce Siatkowej w Biłgoraju

Drużyna Technikum Leśnego z Białowieży w składzie: Gruszewski Paweł (kapitan), Kossakowski Michał, Bartoszuk Bartłomiej, Łuszczewski Krystian, Piela Gabriel,Siemieniuk Hubert, Domański Szymon, Domański Maciej, Kwasiński Karol, Bruszewski Jakub zajęła na Mistrzostwach Szkół Leśnych w Piłce Siatkowej II miejsce. Startowało osiem szkół leśnych z całej Polski, nasi siatkarze w drodze do finału pokonali kolejno zespoły z Warcina, Tucholi, Brynka i Milicza (po 2:0 w setach). W finale zmierzyli się z gospodarzami turnieju, drużyną z Biłgoraju. Pierwszy set nerwowy, zacięty, wyrównany, przegraliśmy nieznacznie. W drugim zdecydowaną przewagę miała drużyna gospodarzy zwyciężając 2:0. Nasz zespół po raz kolejny potwierdził że jest zespołem na medal. Pierwsza czwórka mistrzostw przedstawia się następująco:
-TL Biłgoraj
-TL Białowieża
-TL Milicz
-TL Warcino

W turnieju wyróżniono reprezentantów naszej szkoły. Najlepszym atakującym turnieju został Paweł Gruszewski, najlepszym zawodnikiem drużyny został Michał Kossakowski. Wszystkim medalistom i wyróżnionym zawodnikom gratulujemy.