Uzdolnienia plastyczne naszych wychowanek

      Po raz kolejny wychowanki internatu mogły zaprezentować swoje uzdolnienia plastyczne poprzez udział w wojewódzkim konkursie „Stop agresji i przemocy”, zorganizowanym przez Dom Dziecka w Białowieży w ramach międzynarodowej kampanii „19 DNI – STOP PRZEMOCY”.

W konkursie udział wzięło 99 uczniów z wielu szkół i placówek opiekuńczo-wychowawczych województwa podlaskiego, z czego trzy wychowanki z Internatu Technikum Leśnego w Białowieży

  1. Angelika Wnuk – kl. IIIa

  2. Maja Żagunis – kl. IIIa

  3. Weronika Kiełbaszewska – kl. IIIb

Jesteśmy dumni, iż nasza wychowanka - Maja Żagunis stanąła na podium, zdobywając III miejsce. Cieszymy się, że swoim talentem zaskoczyła aż 8 – osobowy skład komisji konkursowej. Zdajemy sobie sprawę, iż zdobycie tak wysokiego miejsca wcale nie było proste, ponieważ podczas oceny prac konkursowych jury brało pod uwagę nie tylko zastosowanie technik plastycznych, staranność i pomysłowość wykonania plakatu, lecz również walory edukacyjne załączonego hasła sprzeciwiającego się agresji i przemocy. Uczestniczkom konkursu serdecznie gratulujemy atrakcyjności prac oraz zaangażowania, a tym samym zachęcamy innych wychowanków do podejmowania nowych wyzwań.