Zdjęcia nagrodzone w IX Konkursie Fotograficznym dla Fotografów Amatorów Las - Moja Miłość - Białowieża 2019

I MIEJSCE - KATEGORIA WIEKOWA DO LAT 15 - PRZYRODNICZE ZDJĘCIE KRAJOBRAZOWE - EWA KITTEL "BLASK WOLNOŚCI"
II MIEJSCE - KATEGORIA WIEKOWA DO LAT 15 - PRZYRODNICZE ZDJĘCIE KRAJOBRAZOWE - PIOTR ANTYPIUK "LEŚNA RZEKA"
III MIEJSCE - KATEGORIA WIEKOWA DO LAT 15 - PRZYRODNICZE ZDJĘCIE KRAJOBRAZOWE - MAJA KARDYŚ "PIENINY"
WYRÓŻNIENIE - KATEGORIA WIEKOWA DO LAT 15 - PRZYRODNICZE ZDJĘCIE KRAJOBRAZOWE - ZOFIA GOŁKOWSKA "OKNO NATURY"
WYRÓŻNIENIE - KATEGORIA WIEKOWA DO LAT 15 - PRZYRODNICZE ZDJĘCIE KRAJOBRAZOWE - DOROTA JASZEWSKA "SZEPT MATKI NATURY"
WYRÓŻNIENIE - KATEGORIA WIEKOWA DO LAT 15 - PRZYRODNICZE ZDJĘCIE KRAJOBRAZOWE - OLIWIA SKÓRKA "LEŚNE OCZKO"
WYRÓŻNIENIE - KATEGORIA WIEKOWA DO LAT 15 - PRZYRODNICZE ZDJĘCIE KRAJOBRAZOWE - ALEKSANDRA ŚWIDER "LEŚNE WZGÓRZE"
WYRÓŻNIENIE - KATEGORIA WIEKOWA DO LAT 15 - PRZYRODNICZE ZDJĘCIE KRAJOBRAZOWE - DAWID WESOŁOWSKI "LIŚCIASTE JEST PIĘKNE"
I MIEJSCE - KATEGORIA WIEKOWA DO LAT 15 - LEŚNE SZCZEGÓŁY - ANASTAZJA ANNA BEŁBOT "WIECZNE KORZENIE"
II MIEJSCE - KATEGORIA WIEKOWA DO LAT 15 - LEŚNE SZCZEGÓŁY - ALEKSANDRA KRZEWNIAK "POD KAPELUSZEM"
III MIEJSCE - KATEGORIA WIEKOWA DO LAT 15 - LEŚNE SZCZEGÓŁY - EWA KITTEL "DREWNIANY POTWÓR"
WYRÓŻNIENIE - KATEGORIA WIEKOWA DO LAT 15 - LEŚNE SZCZEGÓŁY - WIKTOR LITWINEK "TYGRZYK PASKOWANY"
WYRÓŻNIENIE - KATEGORIA WIEKOWA DO LAT 15 - LEŚNE SZCZEGÓŁY - KLAUDIA ŁUPIŃSKA "MUCHOMOR"
WYRÓŻNIENIE - KATEGORIA WIEKOWA DO LAT 15 - LEŚNE SZCZEGÓŁY - MILENA MARIA ŚRODA "MĄKLIK
WYRÓŻNIENIE - KATEGORIA WIEKOWA DO LAT 15 - LEŚNE SZCZEGÓŁY - KATARZYNA WOJSZKOWICZ "KROPLE NA IGŁACH"
I MIEJSCE - KATEGORIA WIEKOWA 16 - 20 LAT - PRZYRODNICZE ZDJĘCIE KRAJOBRAZOWE - DARIA MAKAREWICZ "WSCHÓD SŁOŃCA NAD STARORZECZEM BUGU"
II MIEJSCE - KATEGORIA WIEKOWA 16 - 20 LAT - PRZYRODNICZE ZDJĘCIE KRAJOBRAZOWE - NATALIA BARTNICKA "POLESKA ŚCIEŻKA"
III MIEJSCE - KATEGORIA WIEKOWA 16 - 20 LAT - PRZYRODNICZE ZDJĘCIE KRAJOBRAZOWE - IVANNA KOSIUCHENKO "SPOKÓJ LASU"
WYRÓŻNIENIE - KATEGORIA WIEKOWA 16 - 20 LAT - PRZYRODNICZE ZDJĘCIE KRAJOBRAZOWE - GABRIELA BORKOWSKA "W GĄSZCZU"
WYRÓŻNIENIE - KATEGORIA WIEKOWA 16 - 20 LAT - PRZYRODNICZE ZDJĘCIE KRAJOBRAZOWE - KAMIL TRUSZKIEWICZ "KIEDY MGŁY OPADAJĄ"
WYRÓŻNIENIE CZŁONKA JURY - ZENONA LEWARTOWSKIEGO - KRZYSZTOF SCHULTKA "LEŚNA OAZA"
WYRÓŻNIENIE CZŁONKA JURY - ZENONA LEWARTOWSKIEGO - NATALIA BARTNICKA "DROGA O WSCHODZIE"
I MIEJSCE - KATEGORIA WIEKOWA 16 - 20 LAT - LEŚNE SZCZEGÓŁY - JERZY BAREJKO "NA PNIU"
II MIEJSCE - KATEGORIA WIEKOWA 16 - 20 LAT - LEŚNE SZCZEGÓŁY - DANIEL CZERNIK "LEŚNY POTOK"
III MIEJSCE - KATEGORIA WIEKOWA 16 - 20 LAT - LEŚNE SZCZEGÓŁY - JULIA DĄBROWSKA "LEŚNA HARMONIA ŻYCIA"
WYRÓZNIENIE - KATEGORIA WIEKOWA 16 - 20 LAT - LEŚNE SZCZEGÓŁY - DANIEL CZERNIK "POBUDKA"
WYRÓZNIENIE - KATEGORIA WIEKOWA 16 - 20 LAT - LEŚNE SZCZEGÓŁY - KRZYSZTOF SCHULTKA "ŁOWCA NASZYCH CZASÓW"
WYRÓŻNIENIE CZŁONKA JURY - ZENONA LEWARTOWSKIEGO - BARTOSZ DZIETCZYK "LAS MARZEŃ"
NAGRODA SPECJALNA - NAJLEPSZE ZDJĘCIE WYKONANE PRZEZ UCZNIA SZKOŁY LEŚNEJ - JERZY BAREJKO "PNIAREK OBRZEŻONY"
NAGRODA SPECJALNA - NAJLEPSZE ZDJĘCIE WYKONANE PRZEZ UCZNIA SZKOŁY LEŚNEJ - JERZY BAREJKO "NA PNIU"
NAGRODA SPECJALNA - NAJLEPSZE ZDJĘCIE WYKONANE PRZEZ UCZNIA SZKOŁY LEŚNEJ - JERZY BAREJKO "Z PERSPEKTYWY KRASNOLUDKA"
NAGRODA SPECJALNA DYREKTORA REGIONALNEJ DYREKCJI LASÓW PAŃSTWOWYCH W BIAŁYMSTOKU, NAGRODA SPECJALNA DYREKTORA TECHNIKUM LEŚNEGO W BIAŁOWIEŻY - JULIA BREWKA "ZAJĘCZE PODCHODY"
NAGRODA SPECJALNA DYREKTORA REGIONALNEJ DYREKCJI LASÓW PAŃSTWOWYCH W BIAŁYMSTOKU, NAGRODA SPECJALNA DYREKTORA TECHNIKUM LEŚNEGO W BIAŁOWIEŻY - JULIA BREWKA "OGNISTY ZACHÓD SŁOŃCA"
NAGRODA SPECJALNA DYREKTORA REGIONALNEJ DYREKCJI LASÓW PAŃSTWOWYCH W BIAŁYMSTOKU, NAGRODA SPECJALNA DYREKTORA TECHNIKUM LEŚNEGO W BIAŁOWIEŻY - JULIA BREWKA "JESIENNY PORANEK"
NAGRODA SPECJALNA DYREKTORA REGIONALNEJ DYREKCJI LASÓW PAŃSTWOWYCH W BIAŁYMSTOKU, NAGRODA SPECJALNA DYREKTORA TECHNIKUM LEŚNEGO W BIAŁOWIEŻY - JULIA BREWKA "W UKRYCIU"
NAGRODA SPECJALNA WÓJTA GMINY BIAŁOWIEŻA - MAGDALENA DOBRUCH "LAS"
NAGRODA SPECJALNA MATEUSZA GUTOWSKIEGO - RADNEGO POWIATU HAJNOWSKIEGO - JULIA BREWKA "OGNISTY ZACHÓD SŁOŃCA"
I MIEJSCE - KATEGORIA WIEKOWA POWYŻEJ 20 LAT - PRZYRODNICZE ZDJĘCIE KRAJOBRAZOWE - MAREK KOWALEWSKI "LEŚNA ZJAWA"
II MIEJSCE - KATEGORIA WIEKOWA POWYŻEJ 20 LAT - PRZYRODNICZE ZDJĘCIE KRAJOBRAZOWE - WOJCIECH DOMAGAŁA "ŚWIĘTOKRZYSKI PARK NARODOWY NR 1"
WYRÓŻNIENIE - KATEGORIA WIEKOWA POWYŻEJ 20 LAT - PRZYRODNICZE ZDJĘCIE KRAJOBRAZOWE - AGNIESZKA LASKOWSKA - GINSZT "Z DYMEM"
WYRÓŻNIENIE - KATEGORIA WIEKOWA POWYŻEJ 20 LAT - PRZYRODNICZE ZDJĘCIE KRAJOBRAZOWE - AGNIESZKA ZDANCEWICZ "WILKI"
I MIEJSCE - KATEGORIA WIEKOWA POWYŻEJ 20 LAT - LEŚNE SZCZEGÓŁY - MAREK KOWALEWSKI "CIĘŻKA DROGA"
II MIEJSCE - KATEGORIA WIEKOWA POWYŻEJ 20 LAT - LEŚNE SZCZEGÓŁY - AGNIESZKA LASKOWSKA - GINSZT "CO NIEMIARA"
NAGRODA SPECJALNA KIEROWNIKA INTERNATU TECHNIKUM LEŚNEGO W BIALOWIEŻY - EWA SAWKA - KUNACH "DROGA"