Wycieczki

Zajęcia edukacyjne klas I w Nadleśnictwie Hajnówka

23 września 2020 roku uczniowie klas pierwszych naszej szkoły wybrali się na wycieczkę edukacyjną do Nadleśnictwa Hajnówka, aby zobaczyć małą część pracy leśników. Opiekunkami były Panie: Anetta Świć, Joanna Zamojska i Anna Jakoniuk. Gdy klasy I opuściły autokar przywitali ich pracownicy tamtejszego nadleśnictwa i pies Krecik.

Wycieczka koła pszczelarskiego do Poznania wrzesień 2020

Koło pszczelarskie w dniu 28 września wyjechało na wycieczkę do Poznania.
W wesołym busie oprócz pszczółki Mai było słychać również przyśpiewki weselne, znane i mniej znane, kurpiowskie, ukraińskie, białoruskie i te znane zenonowe :)
Po drodze, we Wrześni zjedliśmy wspaniały posiłek. Września i jej zwiedzanie trwało sekund kilkanaście. Ale dowiedzieliśmy się, że ....

Rozgrywki paintballowe

W dniach 9, 15 i 16 września 2020 roku wychowankowie internatu z grup III i IV, uczestniczyli w wyjazdach integracyjnych na pole paintballowe, firmy Azymut Podlasie, do Skryplewa k. Hajnówki. Celem wycieczek było nie tylko kształtowanie prawidłowych relacji między wychowankami, ale także promowanie aktywnych form spędzania czasu wolnego oraz zdrowej rywalizacji opartej na współpracy grupowej.