Wydarzenia

Warsztaty kulinarne w internacie

       9.10.2019 odbyły się warsztaty kulinarne przeprowadzone przez Pana Wojciecha Zawadzkiego z BULiGL Białystok. Cieszyły się dużym zainteresowaniem, a zaproponowane danie "spaghetti z cukinii" swoim zapachem rozchodzącym się po całym internacie przyciągnęło sporo zainteresowanych osób, które mogły zdegustować świeżo przygotowany posiłek.

Spotkanie szkolnych kół PCK

       W dniu 01.10.2019r. z inicjatywy Zarządu Oddziału Rejonowego PCK w Hajnówce, odbyło się ognisko integracyjne dla członków szkolnych kół PCK. Swoją obecnością zaszczycili nas: Pani Elżbieta Paszkowska dyrektor POO PCK w Białymstoku oraz delegacja żołnierzy WOT. Ognisko zostało zorganizowane ze względu na odbywający się 25 pażdziernika Dzień Młodzieży PCK.

Zajęcia w grupie rozwojowo - edukacyjnej

        W roku szkolnym 2019/ 20 w Internacie kontynuowane są  zajęcia grupy rozwojowo - edukacyjnej kierowane przede wszystkim do uczniów klas pierwszych. W trakcie zajęć młodzież ma możliwość bliższego poznania się, pokazania swoich umiejętności, zdolności i zainteresowań. 30 września w ramach zajęć grupy świętowany był Dzień Chłopaka.

Wieczorek integracyjny grupy II

        We wtorek 24.09.2019 r. z inicjatywy Pani Ani Jakoniuk i Kasi Kononiuk odbyło się spotkanie grupy II. Wieczorek rozpoczęłyśmy od tańca „Belgijki”. Następnie rywalizowałyśmy w konkurencjach muzycznych oraz wspólnie śpiewałyśmy piosenki karaoke. Tym razem rozwijałyśmy także swoje zdolności literackie układając wierszyki o naszej grupie.

Ognisko integracyjne klasy Ib

       W dniu 18.09.2019 klasa Ib wraz z wychowawcą zorganizowała ognisko integracyjne na terenie wiaty szkolnej.  Swoją obecnością zaszczycili zebranych: Pani Dyrektor, wychowawcy internatu oraz kilka starszych koleżanek i kolegów. Pogoda nie rozpieszczała, ale bigos, kiełbaski i słodkie dodatki, przygotowane przez Panie kucharki smakowały rewelacyjnie.