Wydarzenia

Rozgrywki paintballowe

W dniach 9, 15 i 16 września 2020 roku wychowankowie internatu z grup III i IV, uczestniczyli w wyjazdach integracyjnych na pole paintballowe, firmy Azymut Podlasie, do Skryplewa k. Hajnówki. Celem wycieczek było nie tylko kształtowanie prawidłowych relacji między wychowankami, ale także promowanie aktywnych form spędzania czasu wolnego oraz zdrowej rywalizacji opartej na współpracy grupowej.

Podsumowanie turnieju "Młoda krew ratuje życie" za rok szk. 2018/2019

       Uczniowie Technikum Leśnego w Białowieży przejawiają wrażliwość na los drugiego człowieka na różnych płaszczyznach życia.  Jedną z nich jest popularyzowanie idei honorowego krwiodawstwa. Wielu uczniów naszej szkoły zasila szeregi krwiodawców i dzieli się najcenniejszym darem, jakim jest krew. To od jej dostępności często zależy ludzkie życie i zdrowie.

Wychowankowie internatu laureatami Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego „PODLASIE W MOIM SERCU”

       Miło nam zakomunikować, że troje wychowanków naszego internatu: Aleksandra Gierej, Jerzy Barejko i Igor Wieczorek, wzięło udział w Wojewódzkim Konkursie Recytatorsko – Fotograficznym „PODLASIE W MOIM SERCU”, zorganizowanym przez Internat Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. chor. Jana Szymańskiego w Marianowie.

Warsztaty kulinarne w internacie

       9.10.2019 odbyły się warsztaty kulinarne przeprowadzone przez Pana Wojciecha Zawadzkiego z BULiGL Białystok. Cieszyły się dużym zainteresowaniem, a zaproponowane danie "spaghetti z cukinii" swoim zapachem rozchodzącym się po całym internacie przyciągnęło sporo zainteresowanych osób, które mogły zdegustować świeżo przygotowany posiłek.

Spotkanie szkolnych kół PCK

       W dniu 01.10.2019r. z inicjatywy Zarządu Oddziału Rejonowego PCK w Hajnówce, odbyło się ognisko integracyjne dla członków szkolnych kół PCK. Swoją obecnością zaszczycili nas: Pani Elżbieta Paszkowska dyrektor POO PCK w Białymstoku oraz delegacja żołnierzy WOT. Ognisko zostało zorganizowane ze względu na odbywający się 25 pażdziernika Dzień Młodzieży PCK.

Zajęcia w grupie rozwojowo - edukacyjnej

        W roku szkolnym 2019/ 20 w Internacie kontynuowane są  zajęcia grupy rozwojowo - edukacyjnej kierowane przede wszystkim do uczniów klas pierwszych. W trakcie zajęć młodzież ma możliwość bliższego poznania się, pokazania swoich umiejętności, zdolności i zainteresowań. 30 września w ramach zajęć grupy świętowany był Dzień Chłopaka.

Wieczorek integracyjny grupy II

        We wtorek 24.09.2019 r. z inicjatywy Pani Ani Jakoniuk i Kasi Kononiuk odbyło się spotkanie grupy II. Wieczorek rozpoczęłyśmy od tańca „Belgijki”. Następnie rywalizowałyśmy w konkurencjach muzycznych oraz wspólnie śpiewałyśmy piosenki karaoke. Tym razem rozwijałyśmy także swoje zdolności literackie układając wierszyki o naszej grupie.